سؤال صدای مایکل

13 نوامبر 2011 18:43 #15330 توسط Nasim
دوست عزیز ما سعی میکنیم توی بحث آهنگ های مایکل ، برای هر آهنگ صدای مایکل رو تحلیل کنیم.اما بصورت خیلی ... تخصصی تا حالا اینکارو انجام ندادیم . فکر میکنم این بحث به متخصص نیاز داره ! :mj10:

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

14 نوامبر 2011 12:07 #15363 توسط yazdan
درسته .
ولی نمی دونم می دونید که خیلی از آدم ها حتی از طرفدار های مایکل معتقدند که مایکل نون رقص و شایعه هاشو می خورده و اصلا خواننده خوبی نبوده و رقاص خوبی بوده .
حالا برای سوال هم شده :
نظر خودتان چیه ؟ بدون در نظر گرفتن رقص ها یا ویدیو کلیپ های زیباش ، شما باز هم ، همین قدر که الان طرفدارش هستید ، می موندید؟؟!

14 نوامبر 2011 13:25 #15369 توسط AM!N

satorahs نوشته: درسته .
ولی نمی دونم می دونید که خیلی از آدم ها حتی از طرفدار های مایکل معتقدند که مایکل نون رقص و شایعه هاشو می خورده و اصلا خواننده خوبی نبوده و رقاص خوبی بوده .

صدای مایکل افسانه ای بود و مانند نداره . کسی هم که چنین چیزی میگه طرفدار نمیتونه باشه .

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, farzam, شاپرک, yazdan

14 نوامبر 2011 18:05 #15385 توسط blackfire
ببخشید یه سوال دارم

" مایکل نون رقص و شایعه هاشو می خورده "
مگه شایعه ها واسه مایکل نون هم داشته؟

علم و دانش همان قدرت است ...

14 نوامبر 2011 18:26 #15388 توسط mohammad
خوب راجب صدا و موسیقی مایکل هر کسی نمیتونه نظر درست و کامل بده . اگر هم بحثی باشه فقط همه نظرشونو میگن . به قول نسیم یه کسی که وارده باید این کارو بکنه .
راجب صدا مایکل . مثلا اهنگ Human Nature واقعا صداش عالیه . من الان ارشیو کامل این اهنگ رو از همه کنسرت هاش دارم . واقعا گوش دادنش به ادم یه حالی میده که هیچ اهنگی اینطوری نیست . همه اینا فقط و فقط به خاطر صدا مایکله که بی نظیره.
گذشته از صدایه خواص مایکل گستردگیش هم زیاده . تو هر اهنگ مایکل صداشو یه طوری میکنه . حتی اون جیغ ها تو هر اهنگی متفاوته .
ولی خوب من خیلی ها رو دیدم که عاشق رقص و شخصیت خود مایکلن ولی صداشو دوست ندارن .
ماهان تو یه تاپیکی که نمیدونم کجاست یه لینک گذاشته بود که چند تا از اهنگ هایه مایکلو به صورت میکس و بدون اهنگ گذاشته بود . اون قشنگی و خواص بودن صدایه مایکلو نشون میده .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: NicoleL2, شاپرک

15 نوامبر 2011 15:12 #15413 توسط yazdan
ببینید من خودم طرفدار سر سخت همه چیه مایکلم و تو هیچ چیش شک ندارم .
ولی خدایییش قبول کنید که اگر شایعه ها نبودند مایکل انقدر در سطح دنیا معروف نمی شد .
حرف m.yMJJ رو به شدت قبول دارم .(شرمنده اسمتون رو نمی دونستم) مثلا صدایی که تو give in to me می خونه یه صدای خش دار و دردناکه ولی تو all in your name که به نظر من زیرترین صدای مایکله ، صداش واقعا مثل بچه ها و بسیار عاشقانه است . به نظرم اگه مایکل هرگز رقص ها یا کلیپ هایش را پخش نمی کرد تقریبا به همین اندازه معروف می شد.

15 نوامبر 2011 18:32 - 15 نوامبر 2011 18:34 #15422 توسط AM!N

satorahs نوشته: به نظرم اگه مایکل هرگز رقص ها یا کلیپ هایش را پخش نمی کرد تقریبا به همین اندازه معروف می شد.

نخیر نمیشد ! مایکل برای رسیدن به موفقیتهاش به همه توانایی هاش با هم متکی بود و از همشون تقریبآ استفاده کرد (در زمینه موسیقی) . به همین سادگی ! چرا می پیچونین الکی ! اگه نمیرقصید خوب موفقیتهاش به نسبت کمتر میشد . هرچی بیشتر تلاش کنی و نو آور باشی بیشتر برمیداری .

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay, شاپرک

15 نوامبر 2011 21:18 #15425 توسط Nasim
دوست گرامی ؛
فکر میکنم نمونه هایی که شما دیدی جامعه ئ آماری خیلی کوچکی رو تشکیل میدن.فکر میکنم بیشتر طرفداران مایکل اول به صدای مایکل علاقه دارن.اصلا مهمترین وجه مایکل صداشه . اگر این صدا رو نداشت چطور به این همه موفقیت می رسید تو اویل نوجوانی و جوانی ؟
البته بسیاری هم هستند که طرفدار مایکل نیستند اما مثلا قبول دارن که موسیقیش بهترینه یا رفصش رو میپسندن ! این اصلا عجیب نیست چون مایکل تو هر دوی اینها بهترین بوده و خواهد بود .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, NicoleL2, شاپرک

16 نوامبر 2011 14:45 #15479 توسط شايان
در مورد صدای مایکل باید گفت یکی از مهمترین نکات موسیقی مایکل که طبق گفته مجله رولینگ استون پشت رقص مایکل همیشه نادیده میمونه....در حق صدای مایکل میشه گفت رکنی از موسیقی مایکل بوده که بهش کم محبتی شده در حالی که مایکل صدای شگفت انگیزی داشت که به راحتی کارهای rock . pop .r&b.soul را میخواند....چند تا خواننده این شکلی میشناسین؟؟؟:mj7: :mjj:

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

17 نوامبر 2011 21:08 #15532 توسط شاپرک

satorahs نوشته: ببینید من خودم طرفدار سر سخت همه چیه مایکلم و تو هیچ چیش شک ندارم .
(گلم شما دوستش داری که رو این چیزاش دقیق شدی اما به همه چیش شک داری که اینجوری قضاوت میکنی! به بی نظیر بودنش بین هنرمندا شک داری. به شایسته تر بودنش شک داری. به.......و کلا شک داری!)

ولی خدایییش قبول کنید که اگر شایعه ها نبودند مایکل انقدر در سطح دنیا معروف نمی شد .

(جمله ات رو برعکس کنی درست میشه.شماخداییش قبول کن که اگه مایکل انقدر در سطح دنیا معروف نمیشد شایعه ای هم براش نبود!)
این از این. در مورد قابلیت های صداش هم اطمینان داشته باش. ببین من در مورد هنر تک بعدی نیستم و فکر نکن رو مایکل به خاطر علاقم غیرتی شدم و اینارو میگم. من عاشق موسیقی ام و به کار همه هنرمندا دقت میکنم و انصافا خیلی هم کم اطلاعات نیستم. نمیخوام بحث رو تخصصی کنم. همین قدر میگم مایکل من صدای 4 اکتاوی داره و کارایی که با صداش میکنه تحسین بر انگیزه... من همیشه طرفدار بهنرین هستم و باور کن اگه مایکل بهترین نبود من اینجا نبودم عزیز...............

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.